Gry

Fortnite

Fortnite to gra na skalę światową. Przez wielu jest uważana za najlepszą grę na świecie. Wyprodukowała ją organizacja Epic Games.

Epic Games wyprodukowała też inne gry ale nie są one takie dochodowe jak Fortnite. Gier na skalę światową nie jest dużo ale jakieś są takie jak np.Minecraft League Of Legends nie wymieniłem wszystkich ale jest ich trochę więcej.

Anno 1800

Anno gra w której budujesz własne miasto, statki i nawiązujesz znajomości z innymi graczami grających w grę. Wszystko zaczyna się od tego że wybierasz level na którym grasz gdy zaczynasz grę to polecam wybrać jakiś prosty. Następnie wybierasz postać którą chcesz grać a na samym końcu wybierasz swój herb. Polecam bardzo fajna gra.

The Forest
The Forest to gra survivalowa w której musisz przetrwać na wyspie, odnaleźć syna i wrócić do domu. Początek gry jest taki: Lecisz samolotem na wakacje z swoim synem nagle samolot się trzęsie i się rozbija na wyspie. Ktoś po rozbiciu porywa twojego syna. Budzisz się rano wszyscy na pokładzie samolotu umarli na na pokładzie masz pomarańczową siekierę. musisz otworzyć wszystkie walizki które są w samolocie i na zewnątrz. Potem musisz zdobyć drewno i zbudować bazę , na biomie śnieżnym znajdziesz kadłub rozbitego samolotu. Dalej wam nie powiem ponieważ nie chcę wam psuć zabawy.

Roblox

 

Roblox to aplikacja na której jest są takie mini gry np. Jailbreak Meep City jest Ich ponad milion. W Roblox gra ponad milion ludzi. Link do pobrania Roblox’a zanajduję się na dole artykułu.

web.roblox.com

Popularnymi grami na roblox są napewno: JailBreak, Mad city, mining simulator i wiele wiele innych.

Apex Legends

Apex Legends to gra o której zbyt wiele nie wiem. O Apex Legends możecie sobie poczytać na stronie. Link poniżej.

Apex Legends

A co by było kiedy

A co by było kiedy by kiedy twórcy tych gier połączyli siły i stworzyli jedną grę która szybko by podbiła świat. Jestem pewien że ta gra byłaby najbardziej dochodową z tych wszystkich. Kiedyś może się tak stać. Jak byście zareagowali na taką grę.

 

Friv

Na stronie Friv możecie grać w gry których nie musicie instalować. Co prawda nie ma tam tylu gier ile w Roblox. Link do strony poniżej.

gry Friv

Strony internetowe z grami

Strony internetowe z grami są po to by można było grać w internecie w gry bez pobierania ich. Na dole są linki do tych stron.

Poki, Gry.pl, Friv

Jak nie wiecie co zagrać

Możecie zobaczyć an youtube u znanych youtuber’ów ale nie musicie możecie zrobić wiliczankę a potem zagrać w to co wylosujecie ale albo to albo to albo wasz sposób jak jakiś macie wyślijcie mi go w komentarzu.

Fortnite+Apex= ?

Normalnie wszyscy twierdzą że Fortnite+Apex= wojna ja twierdze tak tylko trochę ale nie tak żeby od razu robić hait te na jego temat bo to trochę bez sensu nie którzy mam nadzieje że nai znaszego kraju się pobili, że jeden lubi bardziej Fortnite a drugi Apex patrzcie albo lepiej sobie wyobraźcie jak to jest jak dwie osoby znają się kilka lat a potem się biją no jakiś bezsens dla mnie dwie gry są fajne jak tak nietwierdzicie to ja wam rozkazuje że macie twierdzić że obie gry są fajne ( hahahah) ale żeby nie było bujek na ten temat a i jeszcze dla mnie lepszy jest Fortnite a potem Apex ale obie gry lubię.

survi.io

survi.io to zdecydowanie gorsza wersja Fortnite. Jest to w pewnym stopniu podróba. Oczywiście nie obrażam ludzi którzy w to grają ale polecam wam przenieść się na Fortnite.

Tutaj macie link do gry Survi.io

Survi.io

 
5% Discount
No prize
Next time
Almost!
10% Discount
Free Ebook
No Prize
No luck today
Almost!
50% Discount
No prize
Unlucky
Get your chance to win a price!
Enter your email address and spin the wheel. This is your chance to win amazing discounts!
Our in-house rules:
  • One game per user
  • Cheaters will be disqualified.